Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

MCI Capital zarządza zdywersyfikowanym portfelem inwestycji. W obszarze zainteresowania Grupy leżą inwestycje w regionie Europy-Środkowo-Wschodniej.

mci

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

MCI Capital zwane dawniej Management, to spółka która od początku 2012 roku porusza się w dość łagodnym trendzie wzrostowym. Ostatnie kilka miesięcy to jednak korekta, która jak na razie zatrzymuje się na kluczowym wsparciu okolic 11 zł. Długie dolne cienie świec, przebijające tę strefę mogą wskazywać na zainteresowanie ze strony kupujących. Taka sytuacja miała już miejsce dwukrotnie w sierpniu oraz wrześniu, tym razem po za pięknymi świecami mamy jeszcze utrzymujące się na dobrym poziomie obroty. Nie chciałbym zbyt wiele prognozować, gdyż otoczenie rynku nie zachęca do kupna, ale myślę, że zachowanie ceny w ostatnich dniach można uznać za sygnał do wzrostów, przynajmniej do poziomu poprzedniego wierzchołka, a więc 12,74 zł.

Braster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera.

braster

Spółka zyskała wczoraj 3,2% jednak przy dość niskich jak na ostatnie czasy obrotach. Pod względem technicznym trwa walka na kluczowym poziomie oporu okolic 15,50 zł. Świeca wtorkowa czyli pin bar z długim, wystającym ponad opór cieniem może zniechęcać aczkolwiek wysokie obroty, które utrzymują się w czasie ostatniej zwyżki mogą sugerować, że już czas na pewne rozstrzygnięcia. Wyjście ponad opór powinno oznaczać dalsze wzrosty z najbliższym celem przy 20 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here