Naga MarketsMCI Capital to utworzona w 1999 r., jedna z wiodących w regionie CEE, publicznie notowana grupa private equity o charakterze multistage.

mci capital
źródło xStation 5

Podczas wtorkowej sesji spółka poinformowała o podjęciu decyzji o wezwaniu do składania ofert sprzedaży akcji w celu ich umorzenia. Spółka chce pozyskać nie więcej niż 3 mln akcji. Cena w ramach skupu akcji została ustalona na poziomie 10 zł za jedną akcję. Zakończenie przyjmowania ofert planowane jest na 30 lipca. Wczoraj kurs natychmiast osiągnął poziom bliski cenie określonej w komunikacie. Kurs rósł o ponad 15% przy mocno podwyższonych obrotach. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że okolice 10 zł stanowią także czytelny, techniczny poziom oporu, wyznaczony na podstawie serii szczytów z poprzednich lat.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

Bioton to polska spółka biotechnologiczna zajmująca się produkcją leków.

bioton
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały w trakcie wtorkowej sesji o około 5% przy bardzo mocnych obrotach. Była to piąta z rzędu sesja zakończona na plusie. Powodem wzrostów była informacja o zawarciu z firmą Yifan Pharmaceutical umowy, której przedmiotem jest współpraca stron w zakresie substancji aktywnych analogów insulin oraz ostatecznego produktu leczniczego od ich produkcji do komercjalizacji. Trwająca od końca czerwca zwyżka sięga już 30%. NA wykresie dziennym mamy próbę wybicia czytelnego oporu w rejonie 5 zł. Wszystko wskazuje więc na to, że kolejnym celem popytu mogą być okolice tegorocznych maksimów czyli poziomy 5,40 – 5,50 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here