Naga MarketsMcDonald’s na Filipinach nawiązał współpracę z LoyalCoin, aby zapewnić klientom program nagród oparty na kryptowalutach. Użytkownicy aplikacji mogą teraz zarabiać kryptowaluty kupując w McDonald’s i wymieniać je na nagrody.


Informacja o ofercie LoyalCoin pojawiła się w poście na Facebooku wraz z instrukcją postępowania:

Do odebrania darmowego burgera wystarczy rejestracja i weryfikacja w aplikacji LoyalWallet.

Blockchain w programie lojalnościowym

LoyalCoin to oparty na blockchain program lojalnościowy dla klientów. Firma wyróżnia się tym, że jak twierdzi, dzięki zastosowaniu technologii blockchain daje możliwość korzystania z „punktów do czegoś więcej niż tylko otrzymywania nagród i przywilejów od ulubionych marek”.

Użytkownicy platformy zarabiają LoyalCoin, kupując towary i usługi od marek, które emitują kryptowalutę jako nagrody dla klientów.Użytkownicy mogą również zakupić LoyalCoin bezpośrednio z giełd, takich jak Cryptopia i NemChange.

Nie jest jak na razie do końca wiadomo w jaki sposób platforma ma zapewnić lojalność klientów wobec konkretnej marki. Jeśli kryptowalutą można handlować, sprytni klienci mogą kupić LoyalCoin za pośrednictwem giełdy i wykorzystać ją w system nagród.

Zobacz również: Indeks S&P 500 na poziomie 3025 punktów do końca roku, prognozuje Credit Suisse

Użytkownicy mogą również konwertować LoyalCoin na gotówkę, wymieniając ją na Bitcoiny lub inne kryptowaluty, co rodzi pytania o to w jaki sposób program różni się od tzw. cashbacku.

Niemniej jednak wydaje się, że detaliści zwracają uwagę na wpływ kryptowalut i szukają różnych sposobów na integrację technologii. Inne duże firmy, takie jak Starbucks, badają sposoby akceptowania płatności kryptowalutami, a przy większej użyteczności pojawia się większy potencjał ich adopcji.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here