Naga MarketsWtorek na Wall Streat przyniósł kontynuację przeceny. Wszystkie główne indeksy traciły na wartości. Spadki dominowały na wielu walorach – także tych omawianych przeze mnie przed wczorajszą sesją. Dziś również proponuję spojrzeć na trzy walory.
Pierwszą ciekawie wyglądającą spółką, przed dzisiejszą sesją jest MCDONALD’S. Mimo niesprzyjającego otoczenia walor radzi sobie w ostatnim czasie nadzwyczaj dobrze.

MCDONALD'S - wykres H1
MCDONALD’S – wykres H1

W poniedziałek doszło do wybicia górą z wzrostowego kanału. Następnie do testu jego górnego ograniczenia i kontynuacji wzrostów. Wczorajsze osłabienie na rynkach za oceanem tylko nieznacznie dotknęło omawianą spółkę. To wszystko świadczy o sile byków, którzy niewątpliwie dominują w tym momencie. Okazji do zawarcia transakcji szukałbym w rejonie najbliższego oporu, czyli pozostałości po niedomkniętej luce z 5 marca.

Drugim mocno wyglądającym walorem jest opisywany przeze mnie już w poniedziałek HOME DEPONT.

HOME DEPONT - wykres H1
HOME DEPONT – wykres H1

Ta amerykańska sieć hipermarketów w ostatnich dwóch dniach naciska na maksima obecnej hossy ukształtowane 24 lutego, tworząc w ten sposób konsolidację tuż pod oporem. Jeśli na Wall Streat powróci optymizm HOME DEPONT będzie jednym z głównych kandydatów do kontynuacji wzrostów.

Ostatnią przygotowaną przeze mnie na dziś propozycją jest JP MORGAN. O spółce pisałem już wczoraj sygnalizując możliwe opuszczenie kanału, w jakim się znajdowała.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Podczas wczorajszej sesji spadki zatrzymały się na pierwszym możliwym docelowym punkcie. Opór stanowią dołek z 13 marca i niedomknięta część luki z 12 marca.
Poniżej znajduje się kolejne wsparcie, którym jest dołek z 10 marca oraz duża luka cenowa z 24 lutego. Znaleźliśmy się obecnie w rejonie silnych wsparć, na których można pokusić się o kupno waloru. Potencjalnie może to być ciekawe zagranie.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here