Naga MarketsMcAfee MagicJohn McAfee, ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego znów szokuje. Za pośrednictwem twittera poinformował on bowiem o uruchomieniu własnej platformy wymiany kryptowalut.


McAfee zapowiedział także, że jest to projekt jakiego jeszcze nie było:

Na stronie internetowej tego projektu przeczytać możemy, że jest to nowa, rewolucyjna platforma transakcyjna, która umożliwia zarówno manualny, jak i automatyczny trading na rynku kryptowalut. Ponadto, osoby początkujące mogą skorzystać z usługi copy tradingu zwanej “shadow”, dzięki której mogą kopiować transakcje bardziej doświadczonych inwestorów…i to wszystko przy zachowaniu kontroli nad dostępem do swoich funduszy.

McAfee wyemituje “kryptowalutę wolności”…jeszcze w tym roku

Warto także przypomnieć, że już pod koniec maja br. McAfee zapowiedział, iż zamierza wyemitować własną kryptowalutę. Według doniesień, Freedom Coin zadebiutuje już jesienią 2019 roku. Mimo, że projekt nie ma jeszcze nawet własnego white paper, to McAfee przedstawił już oficjalną stronę internetową, z której dowiadujemy się, że McAfee Freedom Coin został zaprojektowany tak, aby stawić czoło problemowi wymiany walut, wykorzystując unikalny paradygmat i nową koncepcję strukturalną. Nie jest ona oparta na żadnym towarze, ani nie jest związana z wartością lub zachowaniem jakiegokolwiek zewnętrznego przedmiotu lub podmiotu. Wartość monety zawsze będzie równa zeru w stosunku do każdej innej waluty, ale jej naturalna wartość rynkowa jest wolna, całkowicie, by rosnąć.

Zobacz także: McAfee zmienia zdanie! Wie, ale nie zdradzi kim jest twórca Bitcoina (BTC)

Jego zdaniem światu potrzebna jest kryptowaluta, która nie będzie powiązana z żadnym innym pieniądzem fiat, ani żadną inną kryptowalutą. Chodzi tu przede wszystkim o stworzenie czegoś, co nie jest wyceniane w stosunku do żadnej innej jednostki pieniężnej, ale jednocześnie jest powszechnie akceptowane w punktach usługowo handlowych.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCrowdinvesting to nie „zrzutka” jak crowdfunding, to okazja inwestycyjna
Następny artykułTrump gotowy podpisać umowę z Chinami przed G20
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here