TMS


John McAfee, ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego, który jeszcze tydzień temu twierdził, że SEC powinien “odpie***lić się” od ICO i kryptowalut nagle uległ presji ze strony Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd i zakończył współprace reklamowe z projektami ICO.


Za pośrednictwem Twittera a więc można by rzec, że w tradycyjny dla siebie sposób poinformował on, że z powodu presji ze strony Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) musi zaprzestać publicznego wsparcia dla ICO.

“Ze względu na zagrożenia ze strony SEC nie współpracuję już z ICO ani ich nie polecam, a ci, którzy robią ICO, mogą z niecierpliwością oczekiwać aresztowania. To niesprawiedliwe, ale taka jest rzeczywistość” – napisał. “Piszę artykuł o równoważnej alternatywie do ICO, której SEC nie może dotknąć. Proszę być cierpliwym” – dodał.

Przypomnijmy, że Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) już w listopadzie ubiegłego roku ostrzegała celebrytów aby uważali jakie współprace reklamowe nawiązują, gdyż promowanie nieuczciwych ICO naruszających przepisy dotyczące papierów wartościowych będzie karane.

McAfee: żadne prawo na ziemi nie powstrzyma kryptograficznej rewolucji

McAfee do tej pory nic sobie z tych ostrzeżeń nie robił i za pośrednictwem Twittera reklamował liczne projekty. Jedno ćwirknięcie na jego profilu miało rzekomo kosztować 500 tys. USD a odpowiedź 100 tys. USD. Kwoty te wydają się niebotyczne biorąc pod uwagę, że wycena dotyczy zaledwie krótkiego wpisu w mediach społecznościowych. Tymczasem McAfee zaznaczył, że “statystycznie każdy tweet przynosił średnio ponad 3 miliony dolarów przychodu dla moich klientów”.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – AUD największym przegranym wtorkowej sesji
Następny artykułBlok po 22 – 19 czerwca 2018: EUR/JPY, GBP/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here