Naga MarketsPionier oprogramowania antywirusowego, John McAfee, przedstawił swoje uwagi w odpowiedzi na oświadczenie Jaya Claytona, przewodniczącego komisji SEC. Ekscentryczny miliarder wzburzył się po słowach sugerujących, że Bitcoin nie jest papierem wartościowym. Oświadczył w czwartek, że chce debaty z zarządzającym amerykańskim odpowiednikiem KNFu.

McAfee opublikował ogłoszenie na swoim koncie na Twitterze, spędzając ostatnie kilka dni na „wojnie memów”. Jego strona w portalu społecznościowym została zapełniona obrazkami nawiązującymi do bojkotowania słów Jaya Claytona, w ten sposób Internauci okazują swoją solidarność z McAfee. Poniżej kilka przykładów:

Nie zadzieraj z McAfee

W międzyczasie, podczas trwania wojny z memami, Clayton przeprowadził wywiad dla amerykańskiej telewizji CNBC, gdzie jego dotychczasowe stanowisko złagodniało. Stwierdził, że ​​kryptowaluty, z wyjątkiem bitcoina, są papierami wartościowymi. Na te słowa, McAfee, zwolennik libertarianizmu, w środowisku określany mianem adwokata kryptowalut, odpowiedział tylko, że nie zgadza się z Claytonem, a zapytany o własne ICO, podsumował krótko, że w najbliższym czasie nie planuje go przeprowadzać.

Chwilę po tym nastąpił nieco mocniejszy tweet, w którym McAfee złośliwie prosił SEC, by ścigała firmy, które uruchomiły ICO przed oświadczeniem Claytona. “Jeśli to zrobią, będę największym cierniem u boku SEC od czasu założenia naszej Konstytucji.” – zagroził McAfee

Następnie McAfee znowu zaszokował swoją wypowiedzią. Po raz kolejny zaprosił szefa SEC do debaty, powołując się na jego wcześniejszą rozmowę z szefem FBI, która odbyła się dwa lata temu w CNN. Jednak tym razem użył bardzo mocnych słów, sugerując, że zmiażdży go w wymianie zdań tak samo jak zrobił to z dyrektorem amerykańskiego wywiadu. Stwierdził również, że jeśli SEC odmówi to nie powinien więcej razy wtrącać się w rynek kryptowalut i jego regulowanie, kończąc swoją wypowiedź słowami „Nie wpierd***** się kur** mać!”.

Po krótkim powrocie do wysyłania kolejnych memów, McAfee na Twitterze dalej zachęcał swoich obserwatorów do wysłania e-maili oraz zadzwonienia do Claytona i SEC, aby wymusić presję na regulatorze w sprawie debaty. Czy wysiłki McAfee dojdą do skutku? Czas pokaże.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here