Naga MarketsJohn McAfee, ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego stwierdził w połowie listopada, że jego zdaniem Bitcoin w przeciągu następnych lat będzie wart $500 tysięcy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest tak pewny swojej tezy iż zamierza „zjeść własnego k****a w telewizji na żywo” jeżeli tak się nie stanie. W związku z przebiciem bariery $10 tysięcy postanowił podwoić swój zakład do równego miliona dolarów amerykańskich.


„Spodziewałem się, że Bitcoin będzie warty $5 tysięcy pod koniec 2017 roku”

W poście umieszczonym na Twitterze 29 listopada John McAfee informuje, że jego dotychczasowe prognozy (wzrost do $500 tysięcy w przeciągu 3 lat) bazowały na prognozach kursu rzędu 5 tysięcy USD za jednego Bitcoina. Najstarsza z kryptowalut drożeje jednak zdecydowanie szybciej, w związku z tym do końca 2020 przedsiębiorca liczy na kurs rzędu $1 miliona. Jednocześnie zaznacza, że nadal ma zamiar publicznie zjeść swoje genitalia jeżeli się myli:

Gdy McAfee wypowiadał swoje słowa z pewnością nie spodziewał się, że w trakcie jednej sesji notowania Bitcoina osuną się o ponad dwa tysiące dolarów, notując niezwykle dynamiczną przecenę. Jego najnowsza prognoza – pomimo swojej kontrowersyjnej treści – pokrywa się z projekcjami, o których w wywiadzie dla Comparic.pl wspominał między innymi Szczepan Bentyn z Pracowni Nowych Technologii.

Źródło: Coinmarketcap.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here