Naga MarketsJohn McAfee, ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego znów szokuje. Jeszcze nie ucichły głosy po informacji o stworzonym przez niego McAfee Market Cap mającym być pogromcom dla Coin Market Cap, a już światło dzienne ujrzały kolejne, kontrowersyjne wypowiedzi samozwańczego wróżby BTC. 


John McAfee dołączył niedawno do zespołu Bitfi i zdecydował się śmiało oświadczyć, że jego portfel sprzętowy jest pierwszym na świecie urządzeniem, które nie nadaje się do zhackowania. Wierząc w to bezgranicznie postanowił, że da 100 000 dolarów osobie, której udaje się złamać jego zabezpieczenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zespół Bitfi twierdzi, że jego portfele są bezwzględnie bezpieczne i nie mogą zostać zhakowane ani okradzione przez ataki z zewnątrz. Stąd też wyzwanie dla potencjalnych śmiałków, na których czeka 100 000 USD. Jednocześnie program ma uświadomić wszystkim hackerom, że takie próby są daremne, co w efekcie posłuży uwierzytelnieniu zapewnień producentów jakoby był to najbezpieczniejszy portfel sprzętowy na świecie.

Osoby, które chcą zawalczyć o tę nagrodę nie mogą jednak tego zrobić na zakupionym przez siebie urządzeniu Bitfi, ponieważ przepisy konkursu wskazują, że aspirujący haker musi zakupić specjalne urządzenie, które jest wstępnie załadowane kryptowalutami za dodatkowe 50 dolarów.

Jeśli ktoś zdoła opróżnić portfele na tych urządzeniach, to może zatrzymać “skradzione” coiny, portfel i odebrać nagrodę w wysokości 100 000 dolarów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSpencer Bogart: “Wszystko może sprawić, że cena Bitcoina eksploduje”
Następny artykułPoloniex – opis giełdy
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here