Naga MarketsMBF Group S.A. inwestuje w wyselekcjonowane podmioty publiczne i niepubliczne, działające zwłaszcza na rynku e-commerce, handlu elektronicznego, nowoczesnych technologii i informatyki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs akcji spada praktycznie od dnia debiutu spółki. Analizę warto jednak oprzeć o okres od sierpnia bieżącego roku. To wtedy po zejściu na nowe minima ze sporej wielkości luką, pojawiły się znacznie wyższe obroty. Okres ten różni się więc od wcześniejszych notowań. Spory wolumen z sierpnia i września doprowadził, przynajmniej dotychczas, do zahamowania spadków. Od tego czasu cena porusza się bokiem, a ostatnio mamy nawet próbę pewnego wybicia. Linia łącząca kilka wierzchołków z ostatnich miesięcy została niedawno przełamana. Wydaje się, że jest to przynajmniej krótkoterminowy sygnał kupna. Cena powinna kierować się na szczyt z maja czyli 1,50 zł, a nawet próbować go wybić. Wydaje się, że jest ku temu przestrzeń, sięgająca nawet 2 zł. Takie wzrosty nadal wpisywałyby się w trend boczny. Dopiero wybicie poziomu 2,40 zł mogłoby przyczynić się do zmiany trendu. Do tego jednak daleka droga, wydaje się, że realnie można liczyć na wzrosty w ramach kilkumiesięcznej tendencji bocznej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 19.09.2017
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – poznaliśmy minutki RBA
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here