Akcje mBank

mbank-mass-logo-wp-150x50Grupa mBank rozpoczęła działalność ponad 20 lat temu. 27 lat temu utworzony został BRE Bank – jeden z pierwszych banków w Polsce.  Specjalizował się w obsłudze przedsiębiorstw i budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych. W 1996 r. dodano do oferty usługi private banking. Wok 2000 to start bankowości detalicznej. Utworzono internetowy mBank oraz operujący w tradycyjnym modelu bankowości MultiBank.

W ramach Grupy mBanku zarówno firmy jak i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług  potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. W skład oferty mBanku wchodzi również leasing, faktoring, pełna oferta maklerska.  W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny mBank Hipoteczny. Osobom o wysokim statusie majątkowym, Grupa mBanku oferuje usługi z zakresu private banking, a także wealth management.

W 2013 r. organizacja skupiona na obsłudze różnych grup klientów – od ludzi młodych, poprzez mikroprzedsiębiorców, osoby zamożne, aż po największe korporacje – zdecydowała  o podkreśleniu swojego uniwersalnego charakteru przez przyjęcie jednej wspólnej marki – mBank.