Naga MarketsmBank założy konto na selfie. Kurs walczy o wybicie oporu 260 złKurs akcji jednego z największych banków komercyjnych w Polsce, spółki mBank, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,82%. Akcje taniały o 2 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 240,80 zł. Jest to słaby wynik na tle tracącego wczoraj o 0,57% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 242,20 zł. W sumie od połowy maja, kiedy spółka zaczęła odrabiać straty, zwyżka sięga już 50%.

  • Kurs mBank blisko ważnego oporu
  • Bank wprowadza możłiwość otwarcia konta na selfie

Główny cel w rejonie 300 zł

Spoglądając na wykres z dziennym interwałem czasowym, widać że kurs był już bardzo blisko wybicia oporu w rejonie 260 zł. Umożliwiłoby to ruch w kierunku strefy 300 zł. Niestety, zaskakujące cięcie stóp procentowych przez RPP oraz późniejsze pogorszenie nastrojów na rynkach akcji, uniemożliwiło wybicie. Reakcja podaży nie była jednak zdecydowana i wydaje się, że wcześniejsze potężna spadki zdołały zdyskontować wiele problemów. Obecnie popyt nadal próbuje walczyć o wybicie okolic 260 zł i jeżeli dobry sentyment na rynkach się utrzyma, wydaje się, że jest to realne zadanie do wykonania.

mbank 18.06.2020
Notowania mBank 18.06.2020

Rachunek na selfie

mBank umożliwi założenie na selfie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia pod koniec czerwca bieżącego roku. Proces jest całkowicie zdalny, klient nie musi wychodzić z domu ani umawiać się na dostarczenie dokumentów przez kuriera. Umowę akceptuje SMS-em, a konto jest aktywne maksymalnie po 1 dniu roboczym. Kartę z logo MasterCard można dodać do Google Pay i płacić nią, jeszcze zanim dotrze przesyłka pocztowa z fizyczną kartą.

“Założenie rachunku z użyciem smartfona to proces, który uzupełnia dotychczasowe kanały akwizycji i daje możliwość korzystania z usług mBanku także tym klientom, w pobliżu których nie ma placówki lub nie mają czasu umówić się z kurierem. To duża oszczędność czasu. Bank liczy, że w ten sposób zachęci do korzystania ze swoich usług osoby, które do tej pory się na to nie zdecydowały. Na tym etapie mBank umożliwi założenie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia” – podano w komunikacie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here