Naga MarketsW dzisiejszej nocie ekonomicznej DM mBank widnieje otwarcie pozycji long na parze walutowej EUR/PLN. W dziennym raporcie DM mBank możemy przeczytać przeprowadzoną analizę fundamentalną i techniczną dla par walutowych EUR/USD i EUR/PLN.


Zobacz również: Boris Johnson w obliczu buntu w swoim gabinecie, co z GBP?

EURPLN fundamentalnie

“EURPLN wczoraj lekko w dół – decydować mogło osłabienie europejskiej waluty po informacjach o nie osiągnięciu porozumienia w kwestii Brexitu. Podobnie jak przez ostatnie dni, dzisiaj brakuje krajowych czynników, które mogą poruszyć EURPLN, co sprzyja relatywnie stabilnym złotemu. Ewentualny ruch EURPLN może być powodowany głównie czynnikami globalnymi (obawy co do ´ globalnego wzrostu w obliczu braku porozumień handlowych mogą skutkować wzrostem awersji do ryzyka i w efekcie słabszym złotym)” – napisano w raporcie.

Najbliższe wsparcia i opory sugerowane przez DM mBank dla EUR/PLN: 

Wsparcie Opór
4,3050 4,4142
4,2374 4,3995
4,1293 4,3460

 

EURPLN technicznie

mBank otwiera pozycję short na parze walutowej EUR/PLN. Wejście: 4,3220, SL: 4,34,  TP: nie ustawiony.

Analitycy banku zauważają, iż korekta EUR/PLN nie dotarła nawet do poziomu średnich, co sugeruje możliwe spadki. Na wykresie jest widoczna niedźwiedzia flaga, która może prowadzić do takiego scenariusza. Mbank zajmuje pozycję krótką jednak bez ustawionego zlecenia take profit. W komentarzu wskazują także na powrót ceny do zasięgu ostatniej konsolidacji, dlatego po ostatnim cofnięciu oczekuje się zejścia w kierunku dolnego ograniczenia. 

EURPLN wykres
Źródło: Mbank komentarz dzienny


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here