Naga MarketsW piątkowym raporcie dziennym zespół ekonomiczny mBank Research przygląda się fundamentalnym i technicznym aspektom, mogącym kreować kurs EUR/USD w przeciągu najbliższych sesji.


Technicznie, analitycy postanowili wziąć shorta po 1.2055 ze stop lossem 1.2110 i take profit 1.1890. Co wpłynęło na tę decyzję? O tym poniżej.

Notowania EURUSD znów powróciły w rejon ostatnich maksimów 1.2070, pojawiła się jednak podwójna dywergencja i dalszy spadek kursu powinien oznaczać formację podwójnego szczytu na H4. Szansa na spadki jest więc spora, bank ocenia potencjał na 1.16-1.18. Stop loss ustawiony dość szeroko a jest to związane z dzisiejszym NFP.

Bank uważa, że do podwyżek stóp procentowych w USA nie może dojść bez twardych danych czyli inflacji oraz sfery realnej po obu stronach Atlantyku.


Wsparcia: 1.1961; 1.1742; 1.1554

Opory: 1.2092; 1.2570; 1.3993tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStellar (XLM) – opis kryptowaluty
Następny artykułKNF uruchamia Innovation Hub, chce wspierać FinTech
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here