Naga MarketsW ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska.

mbank d1

W szerokim horyzoncie na akcjach bankowej spółki panuje trend wzrostowy. Ostatni okres to jednak tendencja spadkowa wpisująca się w formacje kanału.

Wczoraj doszło do wybicia poziomu 500 zł. Był to zarazem poziom poprzedniego, lokalnego wierzchołka. Wybicie to otworzyło drogę do górnej krawędzi kanału czyli przynajmniej okolic 520 zł.

Przyglądając się sile wybicia i całemu ruchowi wzrostowemu, można zakładać, że poziom górnej krawędzi zostanie osiągnięty w dość krótkim czasie. Następny opór to poziom szczytu z września tego roku.

Szersza analiza została przedstawiona ok. miesiąc temu – LINK.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action 18 listopada 2014: EURCAD, GBPJPY, NZDUSD, USDCAD
Następny artykułGBP/CHF – szeroki ruch boczny
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here