Naga MarketsMazurska Manufaktura S.A., specjalizująca się w produkcji wysokoprocentowych alkoholi rzemieślniczych, rozpoczęła 5 listopada 2020 r. publiczną ofertę akcji serii E o łącznej wartości do 4,4 mln zł. Emisja jest podzielona na dwie transze, każda o wartości 2,2 mln zł. Po czterech dniach od startu emisji Spółka zebrała zapisy na 100 proc. akcji dostępnych w pierwszym etapie.

Mazurska Manufaktura S.A. rozpoczęła 5 listopada 2020 r. publiczną ofertę akcji serii E

Mazurska Manufaktura S.A. zakończyła zapisy w ramach pierwszej rundy emisji o wartości 2,2 mln zł, przeznaczonej głównie dla większych inwestorów oraz dotychczasowych akcjonariuszy Spółki. – To dla nas ogromny sukces i zwieńczenie wielomiesięcznej pracy, dzięki której możemy być dziś postrzegani jako atrakcyjny inwestycyjnie podmiot z ciekawą strategią biznesową, konkretnymi osiągnięciami i dobrymi wynikami finansowymi oraz wypełniającymi rynkową lukę jakościowymi, wysokoprocentowymi wyrobami kraftowymi – mówi Jakub Gromek, prezes zarządu Mazurskiej Manufaktury S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują

Kolejny, otwarty etap oferty publicznej akcji serii E także o wartości do 2,2 mln zł rozpocznie się 13 listopada i potrwa maksymalnie do 27 listopada, a warunki oferty będą prezentowane na platformie CrowdConnect.pl. Cena emisyjna w dwóch transzach emisji akcji serii E jest taka sama – 35 zł za akcję.

Firmą inwestycyjną pośredniczącą w oferowaniu akcji jest Dom Maklerski INC S.A. Celem, na który Mazurska Manufaktura S.A. zamierza przeznaczyć środki pozyskane z emisji akcji to rewitalizacja zabytkowego browaru w Szczytnie, którego Spółka jest właścicielem i uruchomienie produkcji legendarnego na Warmii i Mazurach piwa Jurand – co, zgodnie z zapowiedziami, ma nastąpić na przełomie I i II kwartału 2021 roku.

Emisja akcji serii E jest ostatnim etapem w przygotowaniu Mazurskiej Manufaktury S.A. do dopuszczenia jej akcji do obrotu na rynku NewConnect. Aby zadebiutować na giełdzie, Mazurska Manufaktura S.A. potrzebuje rozproszenia swoich akcji na poziomie 15 proc. Jeszcze w tym roku spółka planuje złożyć niezbędne dokumenty na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w celu dopuszczenia akcji do obrotu zorganizowanego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułT-Bull ma umowę wykonawczą dot. współfinansowania gry symulatorowej na PC
Następny artykułNotowania złota dynamicznie spadły w dół
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here