Naga MarketsWeteran z Wall Street, Max Keiser, mówi, że drukowanie pieniędzy osłabianie dolara i tym samym przyspiesza wzrost wartości Bitcoina.

  • Keiser jest zdania, że polityka monetarna banków centralnych zwiększa obecnie wartość kryptowaluty.
  • Jego zdaniem BTC będzie kosztowało 2 mln USD.

Max Keiser jest zdania, że Bitcoin drożeje dzięki dodrukowi

Powodem, dla którego Bitcoin gwałtownie rośnie, jest hiperinflacja w Ameryce. A dolar amerykański znajduje się w hiperinflacyjnym załamaniu względem Bitcoina. Rozwiązaniem (…) zawsze będzie drukowanie większej ilości pieniędzy – powiedział w swoim programie Keiser.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskazał na kryzys finansowy z 2008 r. jako początek spirali, która wywołała i nadal napędza wzrost Bitcoina.

BTC za 2 mln USD

Keiser, który jest wczesnym inwestorem Bitcoina, mówi, że to, co teraz dzieje się na rynkach, może ostatecznie doprowadzić kurs BTC do poziomu około aż 2 milionów USD.

Będą nadal drukować. Wiesz, mój Bitcoin wzrósł o 9 000 000 proc., odkąd go kupiłem. I prawdopodobnie wzrośnie o kolejne 40x – powiedział.

Keiser twierdzi, że inwestycja Tesli w Bitcoina o wartości 1,5 miliarda USD w zeszłym miesiącu oznacza, że ​​dyrektor generaln Elon Musk idzie obecnie na wojnę z Rezerwą Federalną.

– To spekulacyjny atak, którego Elon Musk dokonuje na Fed. Więc już poszedł na wojnę z SEC. Już rozpoczął wojnę z SEC. Teraz poszedł na wojnę z Rezerwą Federalną i mówi, że nie zamierza odkupić własnych akcji. Zamierza zabrać tanie pieniądze, kupić Bitcoina, tak jak robi to Michael Saylor. A teraz 500 innych prezesów S&P 500 mówi: „Wiesz co? To cholernie dobry pomysł” – powiedział.

Dodał, że sam Musk zarobił więcej na swojej inwestycji w BTC niż przez ostatnie miesiące dzięki sprzedaży samochodów swojej firmy – Tesli.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp500 notowania | co to blik | notowania ropy forex | kurs bitcoin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here