Naga MarketsMax Keiser: bitcoin będzie kosztował 500 tys. USD. Efekt działań USAMax Keiser twierdzi, że “US Hash Rate War” z Iranem może sprawić, że bitcoin będzie kosztował aż 500 000 USD. Jego zdaniem Stany Zjednoczone rozpoczną wojnę “hashową” z Iranem i Wenezuelą.

  • Kontrowersyjny inwestor i promotor BTC ponownie zdaje się widzieć więcej niż większość rynku.
  • Uważa, że obecna polityka USA sprawi, że za 1 BTC będziemy płacili 500 000 USD.

Max Keiser: Iran sprawi, że USA otworzą się na BTC

W ostatnim odcinku swojego programu telewizyjnego „Raport Keisera” Max Keizer powiedział, że Iran i Wenezuela niejako wymuszą na USA większą adopcję BTC.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Iran ma już 3 proc. globalnego wskaźnika hash, więc teraz myślę, że Wenezuela szybko zdobędzie 3–5 proc. – powiedział Keiser. – W pewnym momencie Ameryka powie: “Musimy wziąć udział w kosmicznym wyścigu wydobywania bitcoinów w XXI wieku”, a następnie spróbują zdobyć 20 proc. wskaźnika hash, a następnie bezpieczeństwo [sieci] dramatycznie wzrośnie, a cena [BTC] wyniesie 400 000 USD, 500 000 USD – prognozuje.

Dla Keisera bitcoin reprezentuje „reformę wolności słowa”.

Bitcoin to Mona Lisa XXI wieku: jest samoświadomy, obserwuje nas poprzez kwantowo-mechaniczne aspekty technologii i oczy Boga – kontynuował. – A więc to Bóg patrzy na nas przez protokół i próbuje dowiedzieć się: “Jak naprawić ten gatunek ludzki, ponieważ zbankrutował z powodu bankowości centralnej?” – opisał barwnie obecną sytuację.

Bunty w USA

Keiser uważa, że to, co dzieje się w USA, jest dowodem na jego tezy. Wskazuje na bunty społeczne i politykę Fedu, która jest oparta na dodruku dolara na niespotykaną wcześniej skalę.

W zeszłym tygodniu Keiser zaapelował do protestujących, aby porzucili swój sposób buntu i po prostu kupili bitcoiny.

Prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz indywidualnej suwerenności, jeśli chcesz sprawiedliwości, jeśli chcesz nieocenionego, niemożliwego do skonfiskowania, niezniszczalnego bogactwa, jest tylko jedna droga – i to jest bitcoin – powiedział.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here