Naga MarketsMax Keiser, znany publicysta i zwolennik BTC, twierdzi, że tacy inwestorzy i krypto-sceptycy, jak Peter Schiff i Mark Cuban, „wejdą all-in” w bitcoina. Z kolei kontrowersyjnego biznesmena Johna McAfee’ego nazwał mianem „króla oszustów”. Sama główna kryptowaluta ma zaś kosztować za jakiś czas aż 50 000 USD. Wtedy też – jak uważa Kesier – nawet najwięksi sceptycy zaczną kupować kryptowaluty.

  • Keiser jest zdania, że nawet najwięksi krypto-sceotycy wejdą na rynek BTC.
  • Johna McAfee’ego nazwał “królem oszustów”.
  • Jego zdaniem BTC będzie kosztowało min. 50 000 USD.

Max Keiser: daje wam na to 100-procentową gwarancję!

W tweecie z 26 czerwca Keiser powiedział, że daje „100-procentową gwarancję” na to, że niektórzy z największych przeciwników bitcoina ostatecznie zainwestują w kryptowalutę.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Jego zdaniem choćby Peter Schiff, Mark Cuban czy inwestor Jim Rogers w pewnym momencie będą kupować bitcoiny.

Kiedy w końcu zrozumieją, wejdą [na rynek] all-in z dużymi zakupami. Gwarantuję, że tak będzie – przekonuje Keiser.

Uważa też, że Schiff kupi BTC dopiero, gdy kryptowaluta będzie warta 50 000 USD.

Im dłużej Peter Schiff czeka na zakup bitcoina, tym w większej panice będzie robił zakupy. Domyślam się, że [cena] 50 000 dolarów ją [tj. panikę] wyzwoli – dodał.

“Król oszustów”

Keiser nazwał też Johna McAfee’ego mianem „króla oszustów”. Przypomniał, że ten ostatni pojawił się na rynku BTC późno, bowiem wtedy, gdy kryptowaluta kosztowała już po 2000 USD. Dziennikarzowi nie podoba się zapewne późniejsza wolta McAfee’ego. Do tego doszła emisja jego tokenów.

Faktycznie, McAfee od 2017 r. promował BTC, ale parę miesięcy temu stwierdził, że za kryptowalutą stoi przestarzała technologia.

Później, w ostatnim odcinku swojego programu telewizyjnego Keiser Report, apelował do Amerykanów, aby ci kupili bitcoiny zamiast protestować na ulicach. Keiser twierdził, że protesty „nic nie dają”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here