Naga MarketsObecny wzrost ceny bitcoina, który do tej pory osiągnął poziom 11 380 USD, jest niemal skazany na kontynuację, przewiduje znany weteran Wall Street. Max Keiser, bo o nim mowa, twierdzi, że kryptowaluta wzrośnie do 28 000 USD. Potem czeka nas korekta.

  • Bitcoin (BTC) nie przestanie rosnąć, dopóki nie osiągnie poziomu 28 000 USD, uważa Max Keiser.
  • Tłumaczy, że potem może czekać nas korekta.
  • Kpi też z Petera Schiffa, który dotąd nie doceniał BTC.

Max Keiser prognozuje kurs BTC

W serii tweetów z 27 lipca słynny gospodarz “Raportu Keisera” przewiduje, że para BTC/USD zmierza do poziomu cenowego w okolicach 30 000 USD.

W grze jest 28 000 USD, zanim zobaczymy korektę – a potem dochodzimy do 6-cyfrowego wyniku – podsumował Keiser.

Znany ze swojego optymizmu i silnego upodobania do BTC w stosunku do innych kryptowalut, Keiser dodatkowo zakpił z Petera Schiffa. Schiff, który świętował niedawno to, że złoto osiągnęło najwyższy poziom w stosunku do dolara amerykańskiego w historii, wcześniej zlekceważył bitcoina.

Keiser twierdzi, że Schiff “zwymiotuje teraz mózg”.

Cena BTC staje się „bardzo interesująca”

Dziś media są zalewane newsami dot. nagłego skoku ceny BTC. Ta w skali jednej doby wzrosła o ok. 6 proc. W nocy BTC osiągnęło lokalne maksimum na poziomie 11 380 USD. Teraz jest jedynie kilkaset dolarów tańsze.

Magazyn Bloomberg uważa, że za 1 BTC wkrótce będziemy płacili aż 12 000 USD. Jako powód podaje się rozwój sieci kryptowlauty, ale też otwarcie się USA na ten rynek.

Z kolei Tone Vays, czyli znany analityk rynku, idzie o krok dalej. Uważa, że na wykresie BTC możemy za pewien czas zobaczyć nowe ATH.

– Tak długo, jak ten trend będzie się utrzymywał, będę bardzo optymistyczny w kwestii bitcoina. Myślę, że bitcoin cofnie się do 10 000 USD. Następnie może szybko wznieść się do nowego rekordowego poziomu, podobnie jak złoto. (…) Nie dotykam mojej pozycji HODL – tłumaczy Vays. – Sprzedawałem swoją pozycję HODL w 2019 roku, aby opłacić rachunki z góry, ponieważ nie ufałem temu wzrostowi do 14 000 USD. Ufam, że ten rajd pójdzie znacznie wyżej. Jestem teraz o wiele bardziej byczo nastawiony niż na początku 2019 roku – dodaje.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here