Naga MarketsWybitny analityk z rynku kryptowalut Mati Greenspan ponownie wypowiedział się nt. rynku kryptowalut. Twierdzi, że od momentu obrania pozycji 30 kwietnia jego portfel wzrósł o 4,51 proc. wartości w momencie, gdy o tym pisał.

  • Znany analityk jest byczo nastawiony w kwestii BTC.
  • Przyznał, że swój kapitał zainwestował w 100 proc. w BTC.

Mati Greenspan: Nazwij to jak chcesz!

– Nazwij to FOMO, nazwij to ślepą wiarą, a nawet głupotą, nie obchodzi mnie to. Moje konto eToro jest teraz w 100 proc. przypisane do BTC – stwierdził Greenspan. Mówi, że 50-proc. spadek podaży nowych BTC (czyli właśnie spodziewany halving) podniesie cenę kryptowaluty, nawet jeśli tempo adopcji pozostanie takie samo.

Roczna inflacja bitcoina spadnie z 3,65 proc. do zaledwie 1,8 proc., około połowy globalnej rocznej stopy inflacji. W tym momencie adopcja nie musi już rosnąć, aby utrzymać cenę – dodaje.

Przytacza także ostatnie komentarze byłego przewodniczącego SEC Arthura Levitta dotyczące globalnej inflacji. – Ponieważ rządy nadal drukują więcej pieniędzy, oczywiste jest, że kupowanie rzeczy za stałą podaż będzie kosztowało nas więcej pieniędzy… Ludzie uciekają w kierunku bitcoinów w poszukiwaniu alternatywnego magazynu bogactwa – dodał.

Kurs BTC

Bitcoin znajduje się obecnie na szczycie kanału – teraz na poziomie 9300 USD. Wielu inwestorów wiele obiecuje sobie po halvingu, który ma mieć miejsce już w przyszłym tygodniu.

Tim Draper, inwestor z rynku VC, przewiduje, że bitcoin może osiągnąć kurs 250 000 USD do 2022 r. lub w pierwszym kwartale 2023 r.

– Przyjęcie bitcoinów rozprzestrzeni się, ponieważ bitcoin jest po prostu lepszą walutą niż jakakolwiek inna waluta polityczna związana z rządami i kaprysami polityków – powiedział niedawno.

Z kolei według Antony’ego Trenczewa, współzałożyciela i dyrektora zarządzającego Nexo, bitcoin może osiągnąć 50 000 USD do końca tego roku, co oznacza wzrost o 470 proc. w stosunku do obecnych poziomów.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here