Naga MarketsMati Greenspan: bitcoin będzie rósł 250 proc. na dobę!– Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niektórych dniach możemy zaobserwować wzrost o 250 proc. lub nawet więcej – uważa Mati Greenspan. Sugeruje, że bańka na bitcoinie dopiero się zaczyna.

  • Mati Greenspan ma dobre wiadomości dla inwestorów: bitcoin dopiero zaczyna hossę. 
  • W czasie bańki ma rosnąć nawet 250 proc. w skali doby.

Mati Greenspan: to dopiero początek zabawy!

W opublikowanym dzisiaj biuletynie założyciel Quantum Economics napisał, że niedawny wzrost bitcoina o 23 000 USD (skok ceny o około 29 proc. w ciągu tygodnia) niekoniecznie oznacza, że rynek się „przegrzewa” i zmierza do krachu, takiego jak ten z grudnia 2017 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Naszym zdaniem tego typu sprawy dopiero się rozkręcają” – napisał Greenspan. „Prawdopodobnie nie powinniśmy stosować żadnych starych miar, jeśli chodzi o określanie, jakie rodzaju zyski procentowe są możliwe”, dodał.

Jest zdania, że dziennie będziemy widzieć teraz skoki ceny o 250 proc.:

„Jeśli popyt będzie nadal rósł z tych poziomów, a podaż będzie nadal ograniczona, istnieje wyraźna możliwość, że w niektórych dniach możemy zaobserwować wzrost o 250 proc. lub nawet więcej”.

Nawet wróżka nie da tu rady

Greenspan uważa, że nie ma „nikogo na świecie, kto byłby w stanie przewidzieć”, kiedy bitcoin (BTC) wejdzie znów w bessę, jeśli w ogóle tak się stanie. Dodał, że cena może wynosić „dowolną liczbę od 23 800 do 1 miliona USD za coina”. Nie wykluczył również, że to właśnie Scott Miner z Guggenheim Partners ma rację i kryptowaluta „powinna być warta około 400 000 USD”.

„Teraz, gdy minęliśmy poprzednie maksima wszechczasów, na wykresie nie ma poziomów, które mogłyby wskazywać, gdzie cena może ostatecznie osiągnąć szczyt”

– powiedział Greenspan.

„W pewnym momencie jednak osiągnie szczyt. Możesz być tego pewien”

– ostrzegł.

CEO Binance.US Catherine Coley też twierdzi, że najlepsze dopiero przed nami.

– Kiedy Fed i inne agencje rządowe na całym świecie pozornie nie mają nic przeciwko wpływowi inflacji na waluty fiducjarne, nadal będziemy obserwować (…) gwałtowny wzrost kursu BTC – prognozowała.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here