Naga Markets

Movie Games zatrudni do współpracy Roberta Lewandowskiego!W środę, 12 sierpnia odbył się wywiad z prezesem spółki Movie Games – Mateuszem Wcześniakiem. Wywiad dotyczył bieżącej działalności spółki, planów na przyszłość a także zawiera odpowiedzi na pytania widzów. Całość rozmowy redaktora naczelnego Comparic24.TV z prezesem spółki gamingowej można obejrzeć na platformie Youtube klikając w film zawarty w tym artykule.

  • Prezes Movie Games odpowiedział w wywiadzie na pytania redaktora naczelnego Comparic24.TV, a także widzów.
  • Movie Games osiągnęło w 2. kwartale przychody ze sprzedaży na poziomie 6,1 mln zł., a zysk netto oscylował w okolicach 3,9 mln zł.
  • Akcje spółki drożeją podczas czwartkowej sesji o 4%, a kurs osiągnął 120 zł.

Zobacz również: Polman z kolejną umową. Akcje zyskują 15% i są na historycznym szczycie



Walory Movie Games zyskały od dołka z marca już blisko 1000%!

Movie Games jest jedną ze spółek gamingowych, które najlepiej na całej giełdzie radzą sobie w okresie wszechobecnej pandemii COVID-19. Walory spółki podczas giełdowej paniki z połowy marca dynamicznie traciły na wartości, i spadły na moment poniżej 20 zł. Straty zostały jednak bardzo szybko odrobione i już w połowie kwietnia, akcje były na poziomie z września 2019 roku i lutego bieżącego roku.

Obecnie kurs oscyluje w okolicach 120 zł, co stanowi o wzroście na poziomie 300% w porównaniu z poziomem z początku 2020 roku.

Notowania Movie Games z ostatnich 12 miesięcy. Źródło: stooq.pl

Czat inwestorski z prezesem Movie Games Mateuszem Wcześniakiem

Poniżej zamieszczono nagranie z środowego wywiadu z Mateuszem Wcześniakiem, prezesem Movie Games. W jego trakcie poznasz najbliższe plany wydawnicze Movie Games, usłyszysz komentarz samego prezesa zarządu na temat ostatnich wyników spółki, a także dowiesz się więcej o nowych studiach, które Movie Games tworzy – między innymi z Robertem Lewandowskim!

Spotkanie poprowadził redaktor naczelny Comparic24.TV Marcin Wenus.

Zobacz również: Orlen chce dołączyć do największych podmiotów na rynku paliwowym w Europie

XTB

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami.

Autor poleca również:



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>






ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here