Naga Markets

Master Pharm skupi 2,62 mln akcji własnych, stanowiących 14,85% głosów na WZAWarszawa, 20.09.2022 (ISBnews) – W odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Master Pharm, zostały złożone 3 oferty na łączną liczbę 2 623 000 akcji, stanowiących 12,2% kapitału zakładowego spółki i uprawniających do 14,85% głosów na walnym zgromadzeniu, podał Master Pharm.

“Stopa alokacji wyniesie 100%. Planowane zawarcie transakcji i jej rozliczenie wyznaczono na 22 września 2022 r.” – czytamy w komunikacie.W połowie września br. Master Pharm ogłosił zaproszenie do składania ofert sprzedaży do 2 623 000 akcji własnych. Cena zakupu została ustalona na 6,1 zł za jedną akcję.

Master Pharm podał później, że złożył do zarządu GPW wniosek o zawieszenie obrotu akcjami oraz wykluczenie ich z obrotu giełdowego z dniem 23 września.

Grupa kapitałowa Master Pharm prowadzi działalność w zakresie produkcji i wprowadzania do obrotu suplementów diety i innych środków żywnościowych posiadających właściwości wspomagające zdrowie, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz preparatów spożywczych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here