Naga Markets

Marvipol zlecił generalne wykonawstwo dwóch etapów inwestycji Gardenia Lagom w stolicyWarszawa, 31.08.2022 (ISBnews) – Marvipol Głębocka – spółka zależna Marvipol Development – zawarła z Techbau Budownictwo umowę o generalne wykonawstwo dwóch etapów inwestycji Gardenia Lagom w Warszawie, odpowiednio za ryczałtowo 49,23 mln netto i 39,2 mln zł netto, podał Marvipol.

Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja przez generalnego wykonawcę dwóch etapów inwestycji, polegającej na wybudowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z usługami, garażami oraz niezbędną infrastrukturą na będącej własnością zamawiającego nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie w rejonie ulicy Głębockiej”.“Rozpoczęcie realizacji etapu pierwszego inwestycji, w ramach której wybudowanych zostanie 160 lokali mieszkalnych nastąpi 1 września 2022 roku, zakończenie przewidziane jest po 20,5 miesiącach. Rozpoczęcie realizacji etapu drugiego inwestycji (126 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy) uzależnione zostało od decyzji zamawiającego, którą zamawiający dla zachowania wysokości wynagrodzenia umownego może podjąć w terminie 9 miesięcy od podpisania umowy” – czytamy w komunikacie.

Marvipol Development jest jednym z polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orange kurs | notowania tauron | selvita akcje prognozy | kurs dolara australijskiego w kantorach | dino cena akcji | najniższy kurs euro | notowania benefit |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here