Naga MarketsMarvipol zawarł umowy ws. realizacji projektu magazynowego w okolicy KatowicMarvipol Development podpisał pakiet dokumentów dotyczących realizacji i finansowania projektu magazynowego w okolicy Katowic, podała spółka.

“W ramach ww. dokumentów spółka Zynwalin Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (spółka celowa), która w toku realizacji projektu – pod warunkiem uzyskania wymaganej zgody prezesa UOKiK – zostanie wspólnym przedsięwzięciem Marvipol Logistics S.A. – jednostki zależnej emitenta oraz PG Dutch Holding I B.V. (spółka prawa holenderskiego), podpisała z Panattoni Development Europe Sp. z o.o. m.in. umowę deweloperską dotyczącą realizacji projektu. Na mocy umowy, spółka celowa zleciła deweloperowi koordynowanie i monitorowanie prac związanych z realizacją projektu, w tym wybór generalnego wykonawcy, z którym spółka celowa zawrze umowę o roboty budowlane. Ponadto emitent wyjaśnia, że realizacja projektu wymaga uzyskania niezbędnych pozwoleń administracyjnych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodatkowo Marvipol Logistics zawarł ze spółką celową umowę pożyczki, na podstawie której udzieli jej pożyczki do kwoty 10,41 mln euro z przeznaczeniem na finansowanie nabycia nieruchomości, na której ma zostać zrealizowany projekt oraz realizację projektu, podano także.

Marvipol Development jest jednym z polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs pkn | notowania gpw | cfd | ciech akcje | dax notowania na żywo | kurs wirtualna polska | oncoarendi kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here