Naga MarketsmarvipolMarvipol Development wyemitował niezabezpieczone obligacje serii AC o łącznej wartości nominalnej 78 mln zł, podała spółka.

Marvipol emituje obligacje

“Dzień całkowitego wykupu obligacji serii AC nastąpi 10 maja 2024 r., przy czym obligacje będą podlegały amortyzacji, zgodnie z postanowieniami warunków emisji obligacji; wysokość oprocentowania – WIBOR 6M powiększona o marżę oraz ewentualną premię w wysokości i na zasadach określonych w warunkach emisji obligacji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zarząd zamierza ubiegać się o wprowadzenie obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu Catalyst. Cel emisji obligacji nie został określony, podano także.

Marvipol Development jest polskim deweloperem. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here