Naga MarketsmarvipolMarvipol Development sprzedał 112 mieszkań i lokali usługowych o wartości 66,7 mln zł w II kw. 2020 r., a przekazał w tym czasie 19 lokali o wartości 12,4 mln zł, podała spółka, powołując się na wstępne dane.

Marvipol Development sprzedał 112 mieszkań i lokali usługowych o wartości 66,7 mln zł w II kw. 2020 r.

Narastająco od początku roku deweloper sprzedał 224 lokale za 138,7 mln zł, a przekazał 91 o wartości 50,8 mln zł, czytamy w komunikacie.

Na wynik finansowy w II kwartale 2020 roku mają wpływ głównie przekazania lokali w projektach Riviera Park (10 lokali), Lake Park Apartments (5 lokali) oraz Cascade Residence (4 lokale), podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Wprowadzenie w Polsce na początku marca stanu zagrożenia epidemicznego, a następnie stanu epidemii związanego z koronawirusem COVID-19 miało negatywny wpływ na wolumen sprzedaży i przekazań w II kwartale 2020 r.” – zakończono w informacji.

Marvipol Development jest polskim deweloperem, który prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here