Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego.

Te artykuły również Cię zainteresują
marvipol

Spółka nadal pozostaje w świetnej formie, rosnąc w ubiegły piątek o niemal 6%, a cały tydzień kończąc na ponad 16% plusie. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że przy wysokich obrotach dokonało się wybicie oporu jaki stanowił poziom szczytu z 2012 roku. Najbliższym celem dla kupujących staje się więc poziom okolic 13,70 zł. Niedawno światło dzienne ujrzała rekomendacja jednego z biur maklerskich z ceną docelową przy 14,60 zł. Informacja ta powinna wspierać dalsze, równie dynamiczne wzrosty. O potencjalnych wzrostach informujemy od 29 sierpnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowym obszarem działalności Emitenta jest projektowanie, wytwarzanie i dystrybucja wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota oraz z kamieni szlachetnych.

briju

Także niezwykle udaną sesję zaliczyła w miniony piątek spółka Briju. Wzrosty sięgnęły 7,7% przy całkiem niezłych obrotach. Od pewnego czasu kurs testował poziom oporu jaki tworzyły wcześniejsze szczyty. Brak podaży i mocniejszego cofnięcia w tych okolicach zapowiadał potencjalne wybicie, które w piątek stało się faktem. Obecnie przed kupującymi pozostaje jeszcze tylko jeden szczyt do zdobycia. Jest to historyczne maksimum notowań przy 25 zł. Ostatnio o spółce pisałem 10 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZD/USD – w kanale spadkowym, opcja PUT
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Orange
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here