Naga MarketsMartirenti-nft-token
Źródło: Instagram/@martirenti

Marta Rentel znana w mediach społecznościowych, jako Martirenti postanowiła wystawić na sprzedaż swoją… miłość. Wszystko to oczywiście w formie cyfrowej! Polska tiktokerka chciała dołączyć do grona kobiet, które zrobiły w życiu coś innowacyjnego. Wypuściła więc własny token niewymienialny (NFT). Gwiazda Internetu marzy o tym, że wzmianki o niej zostaną kiedyś umieszczone w podręcznikach do historii. Przyznała również, iż była w szoku, gdy dowiedziała się, za jaką kwotę ktoś kupił jej “cyfrowe uczucie”.

Martirenti wypuściła NFT

Internetowa gwiazda, za którą podążają miliony fanów na TikToku oraz setki tysięcy na Instagramie przyznała, że chciałaby stać się kobietą, która dokona czegoś niezwykłego. Polską influencerkę łączy mocna więź ze światem cyfrowym. Jak sama przyznaje, jest on dla niej niczym własna scena. Z tego też powodu postanowiła przenieść do niego swoje uczucia.Znana tiktokerka wystawiła na sprzedaż token NFT, który, jak twierdzi, symbolizuje cyfrową miłość. Partnerem Martirenti została platforma Fanadise pozwalająca wpływowym osobom zarabiać na swojej obecności w mediach społecznościowych.

– Nawet cyfrowe rzeczy muszą podlegać wiecznym prawom, które nigdy się nie zmieniają. Tak więc dzisiaj chcę ogłosić przed całym światem, że stworzyłem moją cyfrową miłość  w formie NFT. – podkreśliła internetowa celebrytka, zwracając uwagę na główną cechę, jaką charakteryzują się niewymienialne tokeny.

“Cyfrowa miłość” warta blisko milion złotych

Anonimowy nabywca nie szczędził środków na wirtualne “uczucie” pochodzące od Martirenti. Sama influencerka przyznała, iż nie dowierza w to, za jaką kwotę sprzedane zostało jej NFT. Sama nie zna jeszcze tożsamości kupca.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Rentel (@martirenti)

Oprócz pełnych praw do cyfrowej miłości pochodzącej od tiktokerki, cichy wielbiciel otrzymał także zaproszenie na wspólną kolację we dwoje. Za te przywileje zapłacił on bowiem 250 tys. dolarów, czyli blisko milion złotych! 

Nie wydam na głupoty. Zainwestowałam wszystko w krypto. powiedziała w trakcie jednej z relacji na Instagramie influencerka.

Martirenti zapowiedziała, że nie poprzestanie na jednym tokenie. Podobnych uczuć i emocji zapisanych w formie NFT ma być o wiele więcej! Niektórzy podeszli do tych informacji z dużym dystansem, przypuszczając, iż mogą one stanowić część akcji marketingowej.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here