Naga Markets

Martin Hayes oczekuje wzrostów na Nasdaq i spółkach technologicznychDwutygodniowy wzrost na amerykańskiej giełdzie osiągnął już sporą skalę. Do momentu zamknięcia rynku przed świętem Memorial Day, S&P 500 był o 6,6% wyżej niż na najniższym poziomie z połowy maja. Nasdaq Composite zyskał 8%, a Russell 2000 był o 9,9% wyżej niż podczas majowego minimum. Ważna jest także struktura tego ruchu. Akcje, których cena mimo wszystko spadała, zrobiły to przy mniejszym wolumenie niż akcje, których ceny wzrosły.

Zwyżka od niedawnego dołka rynkowego ma wynieść 15-25%!

Ostatni raz z publiczną opinią, próbą przewidzenia zachowania rynków przez prezesa firmy doradczej Market Extremes Martina Hayesa spotkaliśmy się na początku maja, kiedy przewidywał wzrost o 8% do 15%. Ostatnie wzrosty rynkowe spełniły tę prognozę.Ostatnie wzrosty sprawiły, że ​​Hayes stał się bardziej uparty niż miesiąc temu. Przewiduje teraz, że zwyżka od niedawnego dołka rynkowego będzie w zakresie od 15% do 25%, z „największymi wzrostami na indeksie Nasdaq i spółkach technologicznych”.

Czy ten scenariusz oznacza koniec bessy? W tej sprawie Martin mówi, że „jury nadal nie ma”. Jednak twierdzi też, że ponowny test ostatnich minimów rynku jest mało prawdopodobny w ciągu najbliższego miesiąca lub dwóch co oczywiście nie wyklucza takiego zachowania indeksów w nieco szerszym kontekście.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

Ekspert rynkowy dodał, że jego oceny potencjału rynku nie zmienia przeciętne zachowanie giełdy w pierwszym dniu sesyjnym po święcie Dnia Pamięci (Memorial Day), kiedy każda z głównych giełd spadła o mniej niż jeden procent.

NED

„Nic w handlu 31 maja nie uczyniło mnie mniej byczym”, powiedział, dodając, że bycze znaczenie ostatniego silnego impulsu wzrostowego na giełdzie jest oczekiwane w horyzoncie kilku miesięcy, a nie w jednej sesji.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | celon akcje kupno | notowania nasdaq | kryptowaluty ranking | kurs euro notowania | cd projekt akcje kupno | lotos akcje | polenergia giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here