Naga MarketsMarket.space to firma hostingowa nowej generacji – spółka zamierza opracować platformę dla usług w chmurze opartą na blockchainie i zapowiada dostęp do zupełnie nowych narzędzi przeznaczonych do dystrybucji treści.


Na początku lutego 2018 roku Market.space ogłosiło projekt budowy zdecentralizowanej platformy dla dostawców usług w chmurze opartą o technologię blockchain. Według ostatnich danych Gartner wartość rynku cloudservice, czyli usług w chmurze ma przynieść do roku 2020 łączny dochód na poziomie 411 mld USD. Największy udział w zyskach mają przynieść usługi typu infrastructure-as-a-service, które dostarczają potrzebną technologię przedsiębiorcom.

Zarówno scentralizowane jak i zdecentralizowane usługi w chmurze powinny ze sobą współistnieć tak by spełniać różne potrzeby – komentuje Alexander Rakhmanov, założyciel i CEO Market.space. Ten drugi typ usług będzie oferował jednak ogromną skalowalność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dzięki spełnieniu rygorystycznych zasad chroniących przed atakami cybernetycznymi. Market.space wykorzysta technologię blockchain aby zapewnić swoim klientom bezawaryjny, ciągły dostęp do swoich danych 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu przy jednoczesnej ochronie prywatności i zupełnie nowym funkcjom zarządzania prawami autorskimi – stwierdza Rakhmanov.

Initial Coin Offering Market.space rozpocznie się już 15 marca 2018 roku

Market.space ma stać się najnowocześniejszym rozwiązaniem zarówno dla podmiotów profesjonalnych jak i konsumentów. Korzystając z platformy dostawcy usług będą mogli bezpośrednio sprzedawać swoje usługi w przejrzysty, pewny i zdecentralizowany sposób. Konsumenci natomiast otrzymają dostęp do pełnej oferty przedsiębiorstw wraz z elastyczną jej wyceną. Dzięki zaimplementowaniu technologii blockchain, smart kontraktów oraz środków ograniczania ryzyka takich jak choćby depozyty zabezpieczające Market.space usprawni usługi w chmurze oraz sprawi, że dostęp do nich będzie tańszy i łatwiejszy.

Do tej pory startupy zajmujące się przechowywaniem oraz zarządzaniem danymi pozyskały 500 milionów dolarów finansowania, co pokazuje jak silne wsparcie ze strony branży i twórców mają te pomysły. Sądzimy, że to zapowiedź zbliżających się zmian w tej kwestii – dodaje Aleksander Rakhmanov.

Aby zebrać potrzebne fundusze na dokończenie projektu Market.space przeprowadzi Initial Coin Offering. Zbiórka środków rozpocznie się już 15 marca 2018 roku. Najświeższe informacje dotyczące projektu oraz kontakt z zespołem Market.space możliwy jest poprzez Facebook, Twitter oraz Telegramtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here