Naga MarketsStudenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej startuje z kolejną edycją Market Masters. Wydarzenie to jest skierowane nie tylko do studentów, ale do wszystkich zainteresowanych giełdą, inwestycjami i rynkiem kapitałowym. Portal Comparic.pl został patronem medialnym wydarzenia.


Sześć spotkań w ramach Market Masters – poznaj praktyków rynkowych

Podczas sześciu spotkań uczestnicy będą mogli poznać wybrane zagadnienia dotyczące inwestycji od strony praktycznej, bowiem wykłady poprowadzą specjaliści z różnych instytucji finansowych. Pierwszy wykład odbędzie się 11 marca, natomiast kolejne miały miejsce 18 marca oraz w kwietniu i maju. O szczegółach kolejnych spotkań organizatorzy poinformują na swoje stronie. Wszystkie spotkania będą odbywać się w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Partnerem projektu jest Inner Value, natomiast patronat nad tą inicjatywą objął Związek Maklerów i Doradców.

Pierwszym gościem tegorocznego Market Masters będzie Dr Kamil Gemra, Partner zarządzający Inner Value, członek zarządu Domu Maklerskiego INC oraz adiunkt w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Podczas pierwszego spotkania przedstawi on Crowdfunding jako nową możliwość inwestowania. Jest to zagadnienie które zdobywa w Polsce coraz większą popularność oraz firmy chętniej sięgają po takie źródło finansowania. Kolejne spotkanie w marcu poprowadzi Paweł Cymcyk, Prezes Związku Maklerów i Doradców. Przedstawi on szanse i ścieżki rozwoju kariery zawodowej na rynku kapitałowym.

Wszelkie szczegóły i aktualności dotyczące wydarzenia będą się pojawiać na stronie Projektu na Facebooku – strona jest dostępna pod adresem fb.com/MarketMastersSKNB.

WEŹ UDZIAŁ W MARKET MASTERS 2020Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here