Naga MarketsW oparciu o dane adresu w sieci Ethereum wiemy, że gwiazdy Shark Tank, Mark Cuban, jest obecnie w posiadaniu 2500 tokenów PowerTrade Fuel (PTF). PTF to natywny token PowerTrade, platformy do handlu opcjami kryptowalutowymi.

  • Mark Cuban jest w posiadaniu 2500 tokenów PTF.
  • Obecnie są one warte ok. 1700 USD.

Mark Cuban jednak inwestuje w cyfrowe aktywa?

Pantera Capital jest jednym z głównych sponsorów PowerTrade. We wrześniu ubiegłego roku przeprowadziła prywatną sprzedaż tokenów dla PowerTrade, w ramach której zebrano prawie 5 milionów dolarów. Inni wspierający projekt to Astronaut Capital, QCP Capital i Signum Capital.

Te artykuły również Cię zainteresują
Cena PTF wynosi obecnie około 0,70 dolara, co daje Cubanowi wartość bliską 1700 dolarów. Według CoinGecko łączna kapitalizacja rynkowa monety wynosi nieco ponad 14 milionów dolarów.

PTF, który pojawił się na rynku we wrześniu 2020 roku, zdrożał o około 108% w ciągu ostatnich 30 dni.

Adres Cubana dot. portfela Ethereum stał się powszechnie znany w zeszłym miesiącu po tym, jak promował on za pośrednictwem swojego konta w mediach społecznościowych cyfrowy przedmiot kolekcjonerski notowany na rynku niezamiennych tokenów (NFT), Rarible.

Krytyk BTC

Cuban to urodziny w 1958 roku amerykański miliarder, osobowość telewizyjna oraz inwestor, którego wartość wyceniana jest obecnie na ponad 4 miliardy dolarów. Od lat zaangażowany jest między innymi w rozwój rynku kryptowalut, którego adopcję chętnie komentuje w mediach.

Wcześniej dał się poznać jako krytyk BTC. Twierdził, że woli banany niż kryptowaluty, bowiem owoce może zjeść, a cyfrowych walut nie.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here