Naga MarketsMariusz Poławski został powołany na wiceprezesa zarządu DeveliiRada nadzorcza Develii powołała do składu zarządu Mariusza Poławskiego, powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa, podała spółka. Mariusz Poławski jest absolwentem magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego. “Posiada blisko 20-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich. Od 2003 roku związany był z grupą kapitałową Marvipol pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego, dyrektora operacyjnego, członka zarządu oraz wiceprezesa zarządu.

Mariusz Poławski w ramach pełnionych funkcji planował i wdrażał wiele złożonych projektów

Przez ostatnie 7 lat odpowiadał przede wszystkim za sektor mieszkaniowy i magazynowy, w tym m.in. za szeroko pojętą realizację i komercjalizację projektów deweloperskich. Mariusz Poławski w ramach pełnionych funkcji planował i wdrażał wiele złożonych projektów, innowacji, optymalizacji podnoszących rentowność zarządzanych spółek” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej był m.in. od 2008 do 2015 członkiem zarządu, wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym autoryzowanych dealerstw samochodów marek Jaguar i Land Rover w Polsce: JLR Centrum, JLR Gdańsk, JLR Łódź, a od 2003 do 2008 dyrektorem zarządzającym sieci myjni samochodowych Robo Wash Center, działających w segmencie motoryzacyjnym grupy kapitałowej Marvipol, wymieniono również.

Wcześniej spółka podała w osobnym komunikacie, że Mirosław Kujawski złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu ze skutkiem natychmiastowym, nie podając przyczyn decyzji.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here