Naga MarketsW ubiegłym miesiącu partner Comparic.pl – Purple Trading wraz z naszym wsparciem  zorganizował dwudniowe warsztaty, które poprowadził Mariusz Maciej Drozdowski. W trakcie warsztatów autor przedstawił kompleksowo strategię MMD, analizując z olbrzymią dokładnością każdy aspekt tej metody. Dodatkowo, część uczestników, po spełnieniu odpowiednich warunków – dalej kontynuuje naukę metody MMD w kameralnej grupie w aplikacji Telegram.

Odbierz Pakiet Warsztatowy Purple

Jeśli przegapiłeś warsztaty, możesz nadrobić stracony materiał, na który składa się:

Te artykuły również Cię zainteresują
Pierwsze nagranie:
Czas trwania: 4 godziny 30 minut

Wprowadzenie do systemu transakcyjnego MMD i jego podstawowych zasad. Analiza wszystkich części systemu MMD i ich funkcjonalności. Jak obserwować świece, aby odpowiednio wejść w rynek.

Drugie nagranie:
Czas trwania: 3 godziny 45 minut

Bazując na podstawach metodologii stworzonych podczas pierwszej sesji warsztatowej, druga sesja stanowi dogłębny przegląd wszystkich aspektów systemu transakcyjnego MMD. Mariusz wyjaśnia również, w jaki sposób wykorzystuje swoje wskaźniki, w tym ten, który otrzymasz za darmo.

Bezpłatny wskaźnik MT4

W ramach pakietu MMD otrzymasz bezpłatny wskaźnik MT4, który został zaprojektowany przez Mariusza Drozdowskiego, aby jeszcze bardziej pomóc Ci w handlu metodą MMD.

Zamknięta grupa telegram

Dla osób, które chcą zgłębiać strategię MMD i konsultować je w ramach zaangażowanej społeczności w formie prywatnej grupy telegramowej Purple Trading. Wystarczy, że zasilisz swoje konto Purple Trading kwotą 500 USD i otrzymasz 9-miesięczne członkostwo.

Czym jest MMD?

Metoda transakcyjna MMD to zestaw zaawansowanych sposobów analizy rynku, które zostały wprowadzone w 2016 roku przez Mariusza Drozdowskiego. Może być stosowana na różnych grupach aktywów, od akcji, przez waluty, po indeksy czy kryptowaluty. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i obejrzyj nasze ekskluzywne warsztat. Pogłębiaj swoją wiedzę jeszcze bardziej i dołącz do prywatnej grupy w aplikacji telegram prowadzonej przez Mariusza.

ODBIERZ PAKIET WARSZTATOWYConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here