Naga MarketsMariner Wealth Advisors, firma obracająca 35 mld USD, chce oferować klientom bitcoinyMariner Wealth Advisors, zarejestrowany doradca inwestycyjny (RIA) z aktywami przekraczającymi 35 miliardów USD, współpracuje od teraz z Eaglebrook Advisors, aby zapewnić klientom dostęp do bitcoinów.

  • Mariner Wealth Advisors chce zapewnić swoim klientom dostęp do BTC. Dlatego rozpoczyna współpracę z Eaglebrook Advisors.
  • Zainteresowanie bitcoinem wśród firm inwestycyjnych rośnie niemal równolegle do rosnącej ceny kryptowaluty.

Mariner Wealth Advisors chce oferować klientom bitcoiny

Firma inwestycyjna Eaglebrook, która koncentruje się na rynku kryptowalut, twierdzi, że Mariner Wealth korzysta ze swojego oddzielnie zarządzanego konta dot. BTC (SMA), aby umożliwić doradcom finansowym oferowanie bitcoinów swoim klientom, którzy chcą uwzględnić cyfrową walutę w swoim portfelu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dyrektor generalny Eaglebrook Advisors, Christopher King, mówi, to “rozwiązanie inwestycyjne, zaprojektowane w celu zaspokojenia wyjątkowych potrzeb firm takich jak Mariner Wealth Advisors, ułatwia ich doradcom dostęp do bitcoinów.”

– Oczekujemy, że adopcja kryptowalut będzie kontynuowana, a rynek dojrzeje, napędzając jeszcze większy popyt – powiedział CEO Eaglebrook Advisors.

Zainteresowanie BTC rośnie

Zainteresowanie bitcoinem wśród firm inwestycyjnych rośnie wraz z rosnącymi cenami kryptowalut, a głośni inwestorzy, tacy jak legendarny menedżer funduszy hedgingowych Stanley Druckenmiller i weteran Wall Street Bill Miller, ujawniają, że już są na tym rynku i posiadają swoje cyfrowe waluty.

SkyBridge Capital, która to zarządza aktywami o wartości 7,7 miliarda USD, właśnie ujawniła w nowym zgłoszeniu do SEC, że może również w najbliższej przyszłości inwestować w fundusze inwestycyjne, które zapewniają ekspozycję na aktywa cyfrowe:

„Fundusze inwestycyjne mogą inwestować w aktywa cyfrowe bez ograniczeń co do kapitalizacji rynkowej, cech lub atrybutów technologicznych (w tym mniej znanych lub bardziej nowatorskich aktywów cyfrowych zwanych “altcoinami”) i mogą inwestować w ICO (…)”.

Do kupienia BTC przyznały się już też firmy Square i Microstrategy.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here