Naga Markets
Marek Rogalski, główny analityk walutowy, Dom Maklerski BOŚ

W raporcie Marka Rogalskiego, Głównego Analityka Walutowego DM BOŚ, znalazły się prognozy na 2022 dotyczące głównych walorów rynku walutowego Forex. Znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, która gospodarka poradziła sobie najlepiej w pandemii, czy omikron będzie dla rynków tam samo groźny jak delta oraz które pary walutowe mogą nieść w nowym roku potencjalne okazje handlowe.

  • Wygranym 2021 roku jest amerykański dolar, chociaż Rezerwa Federalna jest krytykowana za opieszałość w kwestii normalizacji polityki monetarnej.
  • Czy USD utrzyma swoją siłę również w 2022, a może inna z głównych walut będzie próbowała przejąć dominację?
  • Pobierz darmowy raport dla rynku walutowego autorstwa DM BOŚ i przekonaj się sam

W tym raporcie Marek Rogalski stara się „niezwyczajnie” podsumować mijający rok, zerkając już w przyszłość. Czy czynniki mające wpływ na rynki w ostatnich miesiącach, nadal będą kluczowe? A może pojawi się coś, co zmieni dotychczasowe schematy? Ostatnie dwa lata z pandemią pokazały, że budowanie długoterminowych prognoz stało się dość trudne. Nie zmienia to jednak faktu, że „dobre informacje” wciąż pozostają w cenie.– To jednak gospodarka USA najszybciej podniosła się po pandemii i wydaje się być też dobrze przygotowana na potencjalne szoki. Tylko w ostatnich miesiącach mieliśmy spore problemy z łańcuchami dostaw w globalnym przemyśle, światowy kryzys energetyczny, a z końcem listopada pojawił się Omikron (nowy wariant koronawirusa). Siła dolara jest, zatem wyrazem zaufania do amerykańskiej gospodarki. Czy tak będzie też w 2022 r.? – pyta w najnowszym raporcie Marek Rogalski.

POBIERZ RAPORT WALUTOWY NA 2022 ROKChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here