Naga MarketsMarek Dietl, prezes GPW, w rozmowie z Comparic24.tv: 2020 z perspektywy giełdy
Marek Dietl, prezes GPW

Rok 2020 pod wieloma względami był bardzo trudny dla inwestorów akcyjnych. Największą rolę odegrała  pandemia koronawirusa i wywołany przez nią kryzys gospodarczy, natomiast jak ostatnie 11 miesięcy wyglądało z perspektywy polskiego rynku kapitałowego? O tym, co w tym roku najbardziej stymulowało inwestorów, o nowych projektach realizowanych przez GPW, a także o bieżących tematach dotyczących warszawskiego parkietu Marcin Wenus rozmawia z Markiem Dietlem, Prezesem Zarządu GPW S.A.

  • Rozmowa będzie miała miejsce 30 listopada o godzinie 14:30
  • WIG20 od początku roku nadal znajduje się na minusie i traci 14% zostając w tyle do swoich zagranicznych konkurentów
  • Z drugiej strony listopad zamknie się najpewniej jako najlepszy miesięc indeksu polskich blue chipów w przeciągu ostatnich 10 lat

Te artykuły również Cię zainteresują
Dr Marek Dietl jest prezesem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i doradcą ekonomicznym Prezydenta RP oraz adiunktem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej zdobywał doświadczenie poprzez prawie 20-letnią praktykę w doradztwie strategicznym i branży venture capital. Zasiadał w Radach Nadzorczych, Komisjach Rewizyjnych i Komitetach Inwestycyjnych ponad 25 organizacji.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here