Naga Markets

Marcos Arrebola powołany na prezesa Gi Group Poland od 1 stycznia 2022 r.Warszawa, 16.12.2021 (ISBnews) – Rada nadzorcza Gi Group Poland powołała Marcosa Segadora Arrebolę do pełnienia funkcji prezesa zarządu począwszy od dnia 1 stycznia 2022 r., podała spółka. Wcześniej dotychczasowa prezes Iwona Szmitkowska złożyła rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Gi Group Poland ze skutkiem na 31 grudnia 2021 r.

“Iwona Szmitkowska wskazała, że przyczyną rezygnacji pozostaje jej przekonanie o spełnieniu z sukcesem jej misji i roli w procesie ustabilizowania sytuacji finansowej spółki, integracji spółki ze strukturami Gi Group, jak również procesu rebrandingu. W ocenie Iwony Szmitkowskiej, przyszedł czas na realizację nowych wyzwań osobistych i zawodowych” – czytamy w komunikacie.Marcos Segador Arrebola dołączył do Gi Group jako dyrektor generalny i członek zarządu w Indiach w 2018 roku, odpowiadając za kierowanie działalnością firmy w całym kraju. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w międzynarodowym zarządzaniu, kierując najlepszymi zespołami w ponad 20 krajach w Europie i Azji. Uzyskał tytuł inżyniera telekomunikacji na Uniwersytecie Technologicznym Katalonii (UPC) w Barcelonie i Uniwersytecie Technicznym (TU) w Berlinie, posiada również tytuł International MBA w Szkole Biznesu EADA (Barcelona) i Szkole Zarządzania AIT (Bangkok i Hanoi). Rozpoczął swoją ścieżkę zawodową od doradztwa w T Systems i szybko przeszedł do marketingu i komunikacji na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach Branding & Advertising: Proximity /BBDO w latach 2004-2007, Coleman CBX w latach 2007-2009 oraz EFS w latach 2009-2012. Następnie od 2012 r. do 2018 r. pracował dla szwajcarskiej firmy Selecta, a od 2015 roku dodatkowo jako convenience retail i petrol channel group marketing manager we wspólnym przedsięwzięciu, w którym Selecta uczestniczyła wraz ze Starbucks w celu opracowania rozwiązania z zakresu dogodnej sprzedaży detalicznej “Starbucks On The Go”, podano również.

Oprócz stanowiska prezesa Gi Group Poland, Marcos Segador Arrebola jednocześnie jako dyrektor zarządzający Gi Group, będzie odpowiadał za strategię wszystkich spółek międzynarodowej agencji zatrudnienia działających w Polsce, podsumowano.

Gi Group (dawniej Work Service) to firma branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich. Specjalizuje się w rekrutacji i outsourcingu pracowniczym, doradztwie personalnym, restrukturyzacji w zakresie HR. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Działa od 1999 roku, od sierpnia 2020 jest częścią Gi Group.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig notowania | pzu akcje wykres | lira turecka kurs | broker forex | akcje kernel | btc prognozy | kurs pge |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here