Naga MarketsDSC_4623Wszystkich chętnych zapraszamy na darmowe seminarium o strategii Price Action, które poprowadzi redaktor naczelny portalu Comparic.pl i ceniony w środowisku ekspert Marcin Wenus. Szkolenie jest współorganizowane z brokerem XM i między innymi dzięki jego uprzejmości całość jest w pełni darmowa.


Szkolenie odbędzie się 3 października (sobota) w warszawskim hotelu Marriott, który mieści się przy Alejach Jerozolimskich 65/79 (Pokaż mapę).

button

Podczas szkolenia zaprezentowana zostanie kompletna strategia Price Action. Będzie mniej słów wstępu, a dużo więcej przykładów zagrań i zastosowania strategii w praktyce, tak byś jako uczestnik mógł dowiedzieć się jak interpretować zmiany cen na rynku, w jaki sposób na nie reagować oraz jak najbardziej skutecznie zarządzać pozycjami inwestycyjnymi. Uwaga tym razem tylko 100 wolnych miejsc!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak było na seminarium, które miało miejsce w czerwcu – sprawdź temat Relacja z seminarium Price Action w Gdańsku.

Szkolenie składać się będzie z dwóch części. Obie części będą zamknięte i dostępne jedynie dla posiadaczy zasilonych rachunków realnych w XMCzęść pierwsza to omówienie konkretnych przykładów sygnałów Price Action, sposobów ich rozegrania oraz zastosowanie praktyczne. Z kolei w części drugiej zaprezentowane zostaną przykłady, które były rozgrywane przez Marcina Wenusa na żywo! Jeżeli nie masz konta a chcesz uczestniczyć w szkoleniu – załóż nowe konto w XM. Możesz dodatkowo otrzymać 30 USD na start.

Przed seminarium warto zaznajomić się chociaż po części z prezentowaną strategią. Masz taką możliwość korzystając z poniższego linku:

Strategia Price Action według Marcina Wenusa

Gdy już zapoznasz się ze strategią z pewnością pomocne będą Ci przeglądy Price Action na bieżąco publikowane, na portalu Comparic.pl. Ponadto w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, Marcin Wenus prowadzi przegląd rynków, ale tym razem na żywo. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA będą rozważane w tym miesiącu. Jako uczestnik tego szkolenia będzie miał możliwość zadawania pytań, a także otrzymasz dostęp do nagrania. Webinary prowadzone wraz z XM, gdzie prezentowany jest również wspomniany przegląd rynków, zawarte są pod tym adresem: Webinary XM.COM.

Zapis na seminarium w Warszawie jest możliwy w tym miejscu (liczba dostępnych miejsc jest ograniczona):

Seminarium Price Action w Warszawie

Mam nadzieję, że wiedza przekazana zarówno na seminarium jak i w prowadzonych webinarach oraz artykułach na Comparic.pl, będzie pomocna w podniesieniu twoich tradingowych umiejętności.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here