Naga MarketsIMG_4639Wszystkich chętnych zapraszamy na darmowe seminarium o Price Action, które poprowadzi redaktor naczelny portalu Comparic.pl i ceniony w środowisku ekspert Marcin Wenus. Szkolenie jest współorganizowane z brokerem XM i między innymi dzięki jego uprzejmości całość jest w pełni darmowa. 


Zapraszamy serdecznie do Gdańska!

Serdecznie zapraszamy do udziału w specjalnym seminarium w Gdańsku, które poprowadzi Marcin Wenus. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca w godzinach 10:00-17:00 w hotelu Radisson Blu (Długi Targ 19, 80-828 Gdańsk) w samym sercu starego miasta.

Wszyscy zainteresowani mogą połączyć przyjemne z pożytecznym. 4-7 czerwca to bowiem długi weekend z okazji święta Bożego Ciała. Oprócz udziału w seminarium można więc odwiedzić polskie morze i cieszyć pierwszymi promieniami letniego słońca.

Tak było w Krakowie – sprawdź naszą relację

Tematem głównym seminarium będzie strategia Price Action oraz jej zastosowanie w handlu forex. Marcin zademonstruje jak interpretować i postępować w przypadku zmian cen rynkowych oraz jak w najbardziej efektywny sposób zarządzać pozycjami transakcyjnymi.

Czego mogę spodziewać się po szkoleniu?

  • omówienie techniki Price Action
  • omówienie sygnałów Price Action
  • sposób rozgrywania poszczególnych sygnałów
  • analiza 15 par walutowych techniką Price Action na platformie
  • proces decyzyjny oraz skrypt pomagający w jego przeprowadzeniu
  • prezentacja zaawansowanego dziennika tradingowego,
  • dokładny opis strategii Price Action Marcina Wenusa – otwieranie pozycji, zarządzanie kapitałem, zarządzanie otwartą pozycją, zamykanie pozycji

Dokładny opis strategii PA stosowanej przez Marcina znajduje się tutaj: comparic.pl/strategia-price-action-wedlug-marcina-wenusa

Szkolenie będzie podzielone na dwie części. W części pierwszej, która będzie otwarta dla wszystkich uczestników, zostaną omówione podstawowe zagadnienia oraz teoria strategii Price Action. Część druga szkolenia będzie częścią zamkniętą, w której uczestniczyć będą mogli tylko klienci XM . W części drugiej omówione zostaną konkretne przykłady sygnałów Price Action, sposoby ich rozegrania oraz zastosowanie praktyczne.

Oczywiście XM zapewni na miejscu możliwość otwarcia darmowego konta handlowego wszystkim uczestnikom, którzy nie są klientami XM, a chcieliby uczestniczyć w drugiej części szkolenia. Jeżeli nie macie konta u brokera XM, a chcielibyście zacząć u niego grać lub po prostu go sprawdzić to zachęcamy do założenia konta, na które otrzymacie 30USD bez potrzeby wpłaty własnego depozytu. Więcej o tej promocji w naszym artykule 100 zł na konto od XM bez depozytu.

Dostęp do narzędzi umożliwiających trading i elitarnej grupy traderów

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia będzie mógł otrzymać specjalne narzędzie, które pomoże krok po kroku przeprowadzić przez proces decyzyjny przy otwieraniu pozycji. Po szkoleniu będzie też możliwość dołączenia do elitarnej, zamkniętej grupy traderów stosujących Price Action.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o dostępie decyduje kolejność zgłoszeń:

Przejdź pod link i zapisz się już teraz. Z listy seminariów wybierz 6 czerwca, Gdańsk.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here