Naga MarketsMarcin Podlacki, redaktor Comparic.pl na Reframe Economic Forum na UEK w KrakowieMarcin Podlacki, redaktor Comparic.pl doskonale znany jest Państwu z jego serii programów “Tymczasem na GPW” emitowanej w każdy dzień sesji giełdowej na kanale YouTube “Comparic Rynki”.

  • Marcin Podlacki w każdy dzień sesji na warszawskim parkiecie dwukrotnie prowadzi swój popularny program “Tymczasem na GPW”, zarówno na otwarciu i zamknięciu sesji
  • 23 kwietnia o godz. 11:00 wystąpi on na wydarzeniu Reframe Economic Forum na UEK w Krakowie, w wykładzie pt. “Czy można pogodzić studiowanie i inwestowanie na GPW? Jak się za to zabrać?”
  • Portal Comparic.pl jest patronem medialnym, a Fundacja Invest Cuffs patronem honorowym wydarzenia

Reframe Economic Forum – spotkaj się z redaktorem Comparic.pl

Piątek 23 kwietnia, o godz. 11:00 – wtedy Marcin Podlacki w ramach Reframe Economic Forum poprowadzi na żywo wykład o tym, jak łączyć inwestowanie z innymi codziennymi zajęciami, jak studia czy praca. Co więcej, aż 30 minut wykładu będzie przeznaczone na odpowiedzi zadawane bezpośrednio przez publiczność.

Te artykuły również Cię zainteresują
Udział w wykładzie Marcina Podlackiego, jak i całym wydarzeniu, jest w pełni darmowy i nie wymaga rejestracji. Reframe Economic Forum odbywa się zdalnie poprzez LIVE na Facebooku, oto link: Reframe Economic Forum.

Reframe Economic Forum to tygodniowe wydarzenie ekonomiczne pełne inspirujących spotkań, wymiany myśli i nowych spojrzeń odnośnie gospodarki, rynków finansowych, społeczeństwa, kultury i nauki.

Tegoroczna edycja poświęcona jest bliższej i dalszej przyszłości. Przeanalizujemy obecną sytuację gospodarczą Polski, Europy i Świata wobec pandemicznej rzeczywistości i rewolucji 4.0. Wraz z wybitnymi ekonomistami, praktykami i ekspertami zastanowimy się nad możliwymi rozwiązaniami, a także spojrzymy na to, co czeka globalną gospodarkę i rynki kapitałowe w nadchodzących dekadach.

Wśród gości wydarzenia są m.in. były prezydent Polski Lech Wałęsa, były szef NBP prof. Marek Belka czy były minister finansów prof. Jerzy Hausner.

Prelekcja Marcina Podlackiego, redaktora Comparic.pl rozpocznie się w piątek 23 kwietnia o godz. 11:00. Zapraszamy serdecznie na Reframe Economic Forum.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here