Naga Markets

Marcin Piotrowicz nowym CFO Gi Group Holding w Polsce. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami Marcin Piotrowicz objął z początkiem lipca br. stanowisko CFO Gi Holding Group w Polsce, międzynarodowej firmie z branży rekrutacji i doradztwa HR. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami wszystkich spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należą m.in. Gi Group (rekrutacje i zatrudnienie pracowników niższego szczebla, outsourcing), Grafton Recruitment (rekrutacje specjalistów, kadry zarządzającej średniego szczebla, IT), Wyser (rekrutacja kadry zarządzającej).

Marcin Piotrowicz nowym CFO

– Dołączenie Marcina do naszego zespołu to silne wzmocnienie całej naszej grupy. Bardzo cenne jest jego doświadczenie w zakresie budowania wartości przedsiębiorstw z uwzględnieniem całego ekosystemu biznesowego, z korzyścią dla właścicieli firm, klientów, pracowników i współpracowników. Szerokie spojrzenie na biznes, z uwzględnieniem perspektyw ciągłego rozwoju, innowacji i etyki, a także CSR jest spojrzeniem nowoczesnym i pomoże firmie w osiąganiu celów biznesowych na pełnym wyzwań rynku pracy – komentuje Marcos Segador Arrebola, Prezes Zarządu Gi Group Poland S.A.Marcin Piotrowicz ma ponad 15-letnie doświadczenie w finansach i zarządzaniu. Pracował zarówno w strukturach polskich, jak i międzynarodowych firm, uczestnicząc w wielu projektach i przedsięwzięciach, takich jak restrukturyzacje, akwizycje i integracje, IPO (Initial Public Offering), tworzenie struktur wewnętrznych, wdrożenia ERP (Enterprise Resource Planning) i BI (Business Intelligence).

W ostatnich latach pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w grupie kapitałowej CHL Holding, a wcześniej w Seris Konsalnet Holding SA, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Działu Finansowego i Relacji Inwestorskich. Doświadczenie zdobywał także w PEKAES SA, DHL Exel Supply Chain oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z funduszami inwestycyjnymi.

Jego wykształcenie jest ściśle związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizując się w zakresie ekonomiki przedsiębiorstw i inwestycji. Poszerzał wiedzę na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie w obszarze budowania wartości i wyceny spółek kapitałowych.

Uzyskał także międzynarodową kwalifikację ACCA. W tym roku kończy studia MBA Finance & Technology w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Prywatne zainteresowania to motoryzacja, sport oraz turystyka. Czas wolny stara się spędzać z dala od miejskiego zgiełku.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | aktualny kurs korony czeskiej | notowania s&p 500 | kurs rubla prognozy | pgnig notowania akcji | giełda mbank | cd projekt giełda |

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here