Naga Marketstlo-wydarzenia-113 stycznia 2017 roku rozpoczyna się festiwal Inteligencji Finansowej, którego gospodarzem będzie Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Jednym z prelegentów jest Marcin Nowogórski z Comparic.pl i PFSOFT – serdecznie zapraszamy na jego wykład oraz osobiste spotkanie.


Rózne oblicza detalicznego rynku Forex

M. Nowogórski, redaktor Comparic.pl
M. Nowogórski, redaktor Comparic.pl

Inteligencja Finansowa 2016/17 to dwa dni intensywnych warsztatów i prelekcji. Kluczowe tematy wydarzenia to: strategie inwestycyjne, giełda i zarządzanie kapitałem. Głównym punktem festiwalu będzie spotkanie z ekspertem ds. ekonomicznych w Kancelarii Prezydenta RP – prof. Zbigniewem Krysiakiem. Pośród specjalistów, którzy podzielą się cenną wiedzą znajdują się także m.in. przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych, banku Citi i firmy State Street.

W trakcie festiwalu, uczestnicy będą mogli wysłuchać także prelekcji Marcina Nowogórskiego z Comparic.pl oraz dyrektora ds. marketingu i komunikacji w PFSOFT, zatytułowany: “Różne oblicza detalicznego rynku walutowego”.

Wykład zaplanowano na 14 stycznia (sobota), na godzinę 14:15-15:45 w Sali B503. Przed wykładem M. Nowogórskiego występować będzie Michał Podgórski z Citi, który opowie o tworzeniu skutecznych strategii inwestycyjnych i ocenie ryzyka rynkowego.

Pełna agenda festiwalu została zaprezentowana poniżej:

agenda-1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here