Naga MarketsMarcin Kiepas został oficjalnie głównym analitykiem Fundacji FxCuffs

Portal Comparic.pl jako jeden z podmiotów współtworzących Fundację Fxcuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych, ma ogromną przyjemność poinformować, że głównym analitykiem podmiotu został doskonale znany z występów medialnych Marcin Kiepas.


Związany z rynkami od kilkunastu lat, autor licznych analiz rynkowych oraz komentarzy dla mediów m.in. Gazeta Giełdy Parkiet, Puls Biznesu, Forbes, stacji telewizyjnych TVN24 Biznes i Świat i Polsat News 2 oraz radia TOK FM. W przeszłości związany również z polskim oddziałem Admiral Markets AS, gdzie pełnił rolę dyrektora działu analiz.

W trakcie zeszłorocznej edycji FxCuffs, Marcin Kiepas był jednym z prelegentów – teraz dołącza do zespołu Fundacji „Mankietów Forex” promując ją swoim nazwiskiem w branżowych środkach masowego przekazu. Trzecia odsłona największej konferencji rynku walutowego w Europie Środkowo-Wschodniej ponownie będzie okazją do spotkania się z M. Kiepasem – zarówno podczas autorskiego wykładu, jak i w trakcie rozmów kuluarowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który w styczniu 2016 przeprowadzał Marcin Moroz – „Droga do systematycznego zarabiania jest długa i ciężka”.

Jednocześnie przypominamy o możliwość darmowej rejestracji na FxCuffs 2017, które już 24-25 marca jak co roku zawita w krakowskim centrum kongresowym ICE. Odbierz bezpłatną wejściówkę już dziś lub kup bilet umożliwiający wysłuchanie zamkniętego wywiadu Antona Kreila.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here