Naga MarketsMarcin Celejowski powołany do zarządu Grupy Żywiec na kolejną kadencjęRada nadzorcza Grupy Żywiec powołała w skład zarządu na kolejną trzyletnią kadencję Marcina Celejowskiego, powierzając mu ponownie funkcję członka zarządu, podała spółka.

Retro

Grupa Żywiec powołała w skład zarządu Marcina Celejowskiego

“Pan Marcin Celejowski jest absolwentem Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej, kierunek Biotechnologia. […] W 2012 r. rozpoczął pracę w Grupie Żywiec obejmując funkcję dyrektora sprzedaży ds. detalu nowoczesnego. Od stycznia 2015 r. pracował na stanowisku dyrektora ds. detalu tradycyjnego i gastronomii. Od 1 sierpnia 2015 r. zajmuje stanowisko dyrektora ds. sprzedaży Grupy Żywiec. Od 16 września 2015 r. jest członkiem zarządu Grupy Żywiec” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce. W 2020 roku grupa sprzedała 12,2 mln hektolitrów piwa warzonego w pięciu browarach, tj. w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Zamkowym Cieszyn, Elblągu, Leżajsku, Warce. Od 2019 roku do grupy należą także browary w Braniewie i Namysłowie. Spółka jest notowana na GPW od 1991 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here