whitebit

20 listopada 2012 10:50

Na rynkach trwa to czego traderzy najbardziej nie lubią – konsolidacja, z fałszywymi impulsami. Nie jedno konto zostało wyzerowane w takim czasie.

Gorąca w zeszłym tygodniu para USD/JPY po braku decyzji Banku Japonii porusza się w wąskim zakresie. W najbliższej perspektywie wybory w Japonii (16.12.2012). Prawie pewne jest zwycięstwo partii opozycyjnej, która za główny cel zakłada sobie osłabienie Jena. Wydaje się, że kolejne osłabienie Jena i wzrosty na głównych parach z USD, EUR i GBP powinny być kwestią czasu

Chociaż ogromny sentyment do sprzedaży Jena, który widać w SXFX Sentiment Index – 72%, może lekko ostrzegać. Jak głosi maksyma: “Większość na rynku nie ma racji”

Marazm na rynkach trwa

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj