Naga MarketsMansa Inv. i BIF IV wydłużyły zapisy w wezwaniu na akcje Polenergii do 28 IMansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited zdecydowały o przedłużeniu zapisów w wezwaniu na akcje Polenergii do 28 stycznia 2021 r. wobec poprzedniego terminu 11 stycznia, podał pośredniczący w wezwaniu Santander Bank Polska.

Spółki ogłosiły wezwanie do zapisywania się na sprzedaż prawie 22 mln akcji Polenergii

“Wzywający podjęli decyzję o wydłużeniu okresu przyjmowania zapisów do dnia 28 stycznia 2021 r.” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W związku z tym planowana data realizacji transakcji nabycia akcji na GPW to 2 lutego, a planowana data rozliczenia transakcji nabycia akcji to 5 lutego 2021 r.

Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited – spółka powiązana z Brookfield Renewable Partners – ogłosiły wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 21 976 504 akcji Polenergii, stanowiących 48,36% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu, pod 47 zł za akcję.

Polenergia – notowana na GPW – jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here