Naga MarketsMansa Inv. i BIF IV podniosły cenę w wezwaniu na akcje Polenergii do 63 zł/szt.Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited podniosły cenę w wezwaniu na akcje Polenergii do 63 zł za akcję wobec 47 zł poprzednio, podali wzywający.

Polenergia z podniesioną ceną w wezwaniu na akcje

“Inwestor niniejszym informuje o decyzji w sprawie podwyższenia z dniem 5 lutego 2021 r. ceny za każdą akcję objętą wezwaniem z kwoty 47 zł do kwoty 63 zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W listopadzie 2020 r. Mansa Investments i BIF IV Europe Holdings Limited – spółka powiązana z Brookfield Renewable Partners – ogłosiły wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 21 976 504 akcji Polenergii, stanowiących 48,36% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu, pod 47 zł za akcję. W grudniu wzywający przedłużyli zapisy do 28 stycznia br., z kolei w styczniu przedłużono zapisy do 17 lutego.

Polenergia – notowana na GPW – jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here